Το απόγευμα της Κυριακής, 21ης Απριλίου, στον αύλειο χώρο του Ι. Ναού Αγίων Θεοδώρων Βλάγκας και με τη συμμετοχή κόσμου πραγματοποιήθηκε η πασχαλινή εορταγορά του Μορφωτικού Συνδέσμου Υψωμαθείων.
Στην επιτυχή διοργάνωση της εορταγοράς συνέβαλαν η Φιλόπτωχος Αδελφότητα Κυριών Βλάγκας υπό την Προεδρία της Ευγεν. κ. Εύας Θεοδωρίδου, και οι δραστήριες Επιτροπές των Κοινοτήτων Αγίων Θεοδώρων Βλάγκας και Αγίας Κυριακής Κοντοσκαλίου. Ο Μορφωτικός Σύνδεσμος Υψωμαθείων εύχεται σε όλους ευλογημένο και ειρηνικό Πάσχα.
Εκ του Μορφωτικού Συνδέσμου Υψωμαθείων
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2024/04/20240421_140644-1024x768.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2024/04/20240421_140652-1024x768.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2024/04/20240421_143636-768x1024.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG-20240421-WA0023-576x1024.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG-20240421-WA0024-576x1024.jpg)