Την Παρασκευή 12 Απριλίου 2024 τελέστηκε η Ακολουθία των Δ’ Χαιρετισμών προς την Υπεραγία Θεοτόκο, στο Πατριαρχικό Καθίδρυμα της Αγίας Σοφίας Ανθούσας Αττικής, χοροστατούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Ίμβρου και Τενέδου κ. Κυρίλλου.
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2024/04/ιμβρου-ανθουσα4-574x1024.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2024/04/ιμβρου-ανθουσα-578x1024.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2024/04/ιμβρου-ανθουσα3.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2024/04/436368151_10162186688752216_4135490636792008661_n.jpg)
Την Παρασκευή 12 Απριλίου 2024 τελέστηκε η Ακολουθία των Δ’ Χαιρετισμών προς την Υπεραγία Θεοτόκο, στο Πατριαρχικό Καθίδρυμα της Αγίας Σοφίας Ανθούσας Αττικής, χοροστατούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Ίμβρου και Τενέδου κ. Κυρίλλου.