συνδεθείτε Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας το όνομα χρήστη σας ο κωδικός πρόσβασης σας Forgot your password? Get help ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ Ανακτήστε τον κωδικό σας το email σας Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς. Ο Ίμβρου και Τενέδου Κύριλλος ευλόγησε την Βασιλόπιτα του Σχολείου της Ίμβρου FacebookTwitterEmailΤυπώνω 20 Φεβρουαρίου 2024 Στο Ελληνικό Σχολείο Ίμβρου (Rum Lisesi) πραγματοποιήθηκε η ευλογία και κοπή της βασιλόπιτας για το 2024, υπό του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Ίμβρου και Τενέδου κ. Κυρίλλου. TagsΗ Παιδεία του ΓένουςΊμβροςΟ Ίμβρου και Τενέδου Κύριλλος μερίδιο FacebookTwitterEmailΤυπώνω Προηγούμενο άρθροΟ Μητροπολίτης Μεξικού στην Μονή ΠετράκηΕπόμενο άρθροΟ Οικουμενικός Πατριάρχης κοντά στην Ουκρανόφωνη Παροικία της Πόλεως panandr6 Σχετικά άρθρα Στο Αγίασμα της Αγίας Παρ... Η Πατριαρχική ομιλία στην... Ειδήσεις από την Μητρόπολ... ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΘΡΑ Στο Αγίασμα της Αγίας Παρ... Η Πατριαρχική ομιλία στην... Ειδήσεις από την Μητρόπολ... Ο εορτασμός των ονομαστηρ... Η πανήγυρις του Αγιάσματο... Στην Αγία Άννα στα Αγρίδι... Πανηγυρικός Εσπερινός στο... Ο Ιωάννης Ζηζιούλας του Κ... Φόρτωση περισσοτέρων