συνδεθείτε Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας το όνομα χρήστη σας ο κωδικός πρόσβασης σας Forgot your password? Get help ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ Ανακτήστε τον κωδικό σας το email σας Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς. Η Παιδόπολις της Πρώτης στην Ακολουθία του Παρακλητικού Κανόνος FacebookTwitterEmailΤυπώνω 9 Αυγούστου 2023 Η Ακολουθία του Παρακλητικού Κανόνος προς την Υπεραγία Θεοτόκο για τα παιδιά της Παιδοπόλεως της νήσου Πρώτης, χοροστατούντος του Σεβ. Μητροπολίτου Γέροντος Πριγκηποννήσων κ. Δημητρίου. TagsΟ Γέρων Πριγκηποννήσων ΔημήτριοςΠαιδόπολη ΠρώτηςΣτα Πριγκηπόννησα μερίδιο FacebookTwitterEmailΤυπώνω Προηγούμενο άρθρο“Την δέησίν μου δέξαι την πενιχράν…” από τον Θρασύβουλο ΣτανίτσαΕπόμενο άρθροΟ Πατριάρχης στην Παναγία Σουμελά του Πόντου τον Δεκαπενταύγουστο panandr6 Σχετικά άρθρα Στο Αγίασμα της Αγίας Παρ... Η Πατριαρχική ομιλία στην... Ειδήσεις από την Μητρόπολ... ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΘΡΑ Στο Αγίασμα της Αγίας Παρ... Η Πατριαρχική ομιλία στην... Ειδήσεις από την Μητρόπολ... Ο εορτασμός των ονομαστηρ... Η πανήγυρις του Αγιάσματο... Στην Αγία Άννα στα Αγρίδι... Πανηγυρικός Εσπερινός στο... Ο Ιωάννης Ζηζιούλας του Κ... Φόρτωση περισσοτέρων