συνδεθείτε Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας το όνομα χρήστη σας ο κωδικός πρόσβασης σας Forgot your password? Get help ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ Ανακτήστε τον κωδικό σας το email σας Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς. Πατριαρχική χοροστασία στην Θ. Λειτουργία των Προηγιασμένων Δώρων FacebookTwitterEmailΤυπώνω 30 Μαρτίου 2023 Η Α.Θ. Παναγιότης ο Πατριάρχης χοροστάτησε την Πέμπτη του Μ. Κανόνος, 30 Μαρτίου 2023, στον Π. Πατριαρχικό Ναό, κατά την Θεία Λειτουργία των Προηγιασμένων Τιμίων Δώρων. Φωτό: Nίκος Παπαχρήστου / Οικουμενικό Πατριαρχείο TagsΕν ΦαναρίωΜ. Τεσσαρακοστή στην ΠόληΠατριαρχικός ΝαόςΤου Πατριάρχη μερίδιο FacebookTwitterEmailΤυπώνω Προηγούμενο άρθροΠατριάρχης Σερβίας Πορφύριος: Ο εραστής της «Αγίας Ρωσίας»Επόμενο άρθροΚαθαίρεση κληρικού Αρχιεπισκοπής Αυστραλίας panandr6 Σχετικά άρθρα Στο Αγίασμα της Αγίας Παρ... Η Πατριαρχική ομιλία στην... Ειδήσεις από την Μητρόπολ... ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΘΡΑ Στο Αγίασμα της Αγίας Παρ... Η Πατριαρχική ομιλία στην... Ειδήσεις από την Μητρόπολ... Ο εορτασμός των ονομαστηρ... Η πανήγυρις του Αγιάσματο... Στην Αγία Άννα στα Αγρίδι... Πανηγυρικός Εσπερινός στο... Ο Ιωάννης Ζηζιούλας του Κ... Φόρτωση περισσοτέρων