Σήμερα, Σάββατο 11 Σεπτεμβρίου 2021, τελέστηκε ο Όρθρος και η Θεία Λειτουργία στον Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου Αδριανουπόλεως, χοροστατούντος εκ του παραθρονίου του Σεβ. Μητροπολίτου Αδριανουπόλεως κ. Αμφιλοχίου.
Παραθέτουμε χαρακτηριστικά στιγμιότυπα.
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2021/09/241777215_403450707868878_4351099904325975765_n-768x1024.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2021/09/241780163_403450537868895_8866236174927711028_n-1024x768.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2021/09/241717734_403450997868849_339997752717553_n-768x1024.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2021/09/241690048_403451197868829_3675783278439899640_n-768x1024.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2021/09/241728096_403450617868887_1462657096040040186_n-1024x768.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2021/09/241740246_403451061202176_4446012223956844073_n-1024x768.jpg)
Σήμερα, Σάββατο 11 Σεπτεμβρίου 2021, τελέστηκε ο Όρθρος και η Θεία Λειτουργία στον Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου Αδριανουπόλεως, χοροστατούντος εκ του παραθρονίου του Σεβ. Μητροπολίτου Αδριανουπόλεως κ. Αμφιλοχίου.
Παραθέτουμε χαρακτηριστικά στιγμιότυπα.