Συνάντηση με τον Εξοχ. Πρόεδρο της Δημοκρατίας της Ουγγαρίας κ. János Áder, είχε σήμερα, Σάββατο, 11 Σεπτεμβρίου 2021, ο Παναγιώτατος Οικουμενικός Πατριάρχης κ.κ. Βαρθολομαίος, ο οποίος επισκέπτεται από χθες την Βουδαπέστη.
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2021/09/129547.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2021/09/129548.jpg)
Συνάντηση με τον Εξοχ. Πρόεδρο της Δημοκρατίας της Ουγγαρίας κ. János Áder, είχε σήμερα, Σάββατο, 11 Σεπτεμβρίου 2021, ο Παναγιώτατος Οικουμενικός Πατριάρχης κ.κ. Βαρθολομαίος, ο οποίος επισκέπτεται από χθες την Βουδαπέστη.