Ο Οικουμενικός Πατριάρχης Βαρθολομαίος χοροστάτησε απόψε, Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024, από του Παραθρονίου, κατά τον Αναστάσιμο Εσπερινό της αυριανής Κυριακής ΙΕ΄ Ματθαίου, στον Πατριαρχικό Ναό του Αγίου Γεωργίου στο Φανάρι.
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2024/02/DSC01300-scaled-1-1024x683.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2024/02/DSC01342-scaled-1-1024x683.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2024/02/DSC01536-scaled-1-1024x683.jpg)
Ο Οικουμενικός Πατριάρχης Βαρθολομαίος χοροστάτησε απόψε, Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024, από του Παραθρονίου, κατά τον Αναστάσιμο Εσπερινό της αυριανής Κυριακής ΙΕ΄ Ματθαίου, στον Πατριαρχικό Ναό του Αγίου Γεωργίου στο Φανάρι.