Μεγαλώνυμος Κοινότης Σταυροδρομίου
Την Πέμπτη 16 Νοεμβρίου 2023 συνεδρίασαν από κοινού οι Διευθυντές των Ομογενειακών Σχολείων μας, από την Πόλη κι από την Ίμβρο, στο κτίριο του Ζωγραφείου. Η ανταλλαγή απόψεων και η συνεργασία για την επίλυση των προβλημάτων που ταλανίζουν το χώρο της εκπαίδευσης είναι η μόνη οδός για την επίλυσή τους. Χαιρετίζουμε τέτοιες ενέργειες και βρισκόμαστε πάντα στο πλάι των εκπαιδευτικών μας.
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2023/11/401850388_2034228610273687_7991927782320275535_n-1-908x1024.jpg)