Στον Πατριαρχικό Ναό του Αγίου Γεωργίου στο Φανάρι, σήμερα, Τρίτη 15 Αυγούστου 2023, επί τη εορτή της Κοιμήσεως της Θεοτόκου, τελέστηκε η Θεία Λειτουργία υπό του Μεγάλου Πρωτοσυγκέλλου κ. Θεοδώρου.
Παραθέτουμε στιγμιότυπα του Yani Kayakoparan
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2023/08/367735465_10161020290217002_1389000083261906476_n-1024x768.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2023/08/367453470_10161020290712002_8489216745121551760_n-768x1024.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2023/08/367720513_10161020290292002_3587078578145570603_n-768x1024.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2023/08/367738937_10161020289662002_3229629480068101472_n-1024x768.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2023/08/368000069_10161020290592002_7846901304238532951_n-768x1024.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2023/08/367734680_10161020290277002_1721077968660816041_n-768x1024.jpg)
Στον Πατριαρχικό Ναό του Αγίου Γεωργίου στο Φανάρι, σήμερα, Τρίτη 15 Αυγούστου 2023, επί τη εορτή της Κοιμήσεως της Θεοτόκου, τελέστηκε η Θεία Λειτουργία υπό του Μεγάλου Πρωτοσυγκέλλου κ. Θεοδώρου.
Παραθέτουμε στιγμιότυπα του Yani Kayakoparan