συνδεθείτε Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας το όνομα χρήστη σας ο κωδικός πρόσβασης σας Forgot your password? Get help ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ Ανακτήστε τον κωδικό σας το email σας Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς. Κυριακή Δ’ Λουκά στον Πατριαρχικό Ναό στο Φανάρι FacebookTwitterEmailΤυπώνω 16 Οκτωβρίου 2022 Σήμερα, Κυριακή Δ’ Λουκά (16 Οκτωβρίου 2022), στον Πατριαρχικό Ναό του Αγίου Γεωργίου στο Φανάρι, κατά την Θεία Λειτουργία χοροστάτησε ο Σεβ. Μητροπολίτης Μύρων κ. Χρυσόστομος. Φωτογραφίες: Yani Kayakoparan TagsΕν ΦαναρίωΙεράρχες του ΘρόνουΠατριαρχικός Ναός μερίδιο FacebookTwitterEmailΤυπώνω Προηγούμενο άρθροΟ Μητροπολίτης Σαράντα Εκκλησιών στον Ι.Ναό Αγίου Σπυρίδωνος ΣύδνεϋΕπόμενο άρθρο“Προς Εκκλησιασμόν” με τον Επίσκοπο Απολλωνιάδος Ιωακείμ panandr6 Σχετικά άρθρα Στο Αγίασμα της Αγίας Παρ... Η Πατριαρχική ομιλία στην... Ειδήσεις από την Μητρόπολ... ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΘΡΑ Στο Αγίασμα της Αγίας Παρ... Η Πατριαρχική ομιλία στην... Ειδήσεις από την Μητρόπολ... Ο εορτασμός των ονομαστηρ... Η πανήγυρις του Αγιάσματο... Στην Αγία Άννα στα Αγρίδι... Πανηγυρικός Εσπερινός στο... Ο Ιωάννης Ζηζιούλας του Κ... Φόρτωση περισσοτέρων