Σήμερα, Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023 (Ι’ Λουκά), κατά την Θεία Λειτουργία στον Πατριαρχικό Ναό του Αγίου Γεωργίου στο Φανάρι, χοροστάτησε ο Σεβ. Μητροπολίτης Προύσης κ. Ιωακείμ.
Παραθέτουμε χαρακτηριστικά στιγμιότυπα του Yani Kayakoparan.
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2023/12/408123971_10161245036067002_6573693048258966292_n-768x1024.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2023/12/408139618_10161245035982002_7815392979327638762_n-768x1024.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2023/12/408138345_10161245035927002_605044774555481473_n-768x1024.jpg)
Σήμερα, Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023 (Ι’ Λουκά), κατά την Θεία Λειτουργία στον Πατριαρχικό Ναό του Αγίου Γεωργίου στο Φανάρι, χοροστάτησε ο Σεβ. Μητροπολίτης Προύσης κ. Ιωακείμ.
Παραθέτουμε χαρακτηριστικά στιγμιότυπα του Yani Kayakoparan.