συνδεθείτε Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας το όνομα χρήστη σας ο κωδικός πρόσβασης σας Forgot your password? Get help ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ Ανακτήστε τον κωδικό σας το email σας Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς. Κυριακή Ζ΄Λουκά 2023 στο Φανάρι FacebookTwitterEmailΤυπώνω 29 Οκτωβρίου 2023 Κατά την σημερινή Κυριακή Ζ’ Λουκά, 29 Οκτωβρίου 2023, στον Πατριαρχικό Ναό Αγίου Γεωργίου του Τροπαιοφόρου στο Φανάρι, ιερούργησε ο Μέγας Πρωτοσύγκελλος κ. Θεόδωρος. Φωτογραφίες: Yani Kayakoparan TagsΕν ΦαναρίωΜ. Πρωτοσύγκελλος ΘεόδωροςΠατριαρχικός Ναός μερίδιο FacebookTwitterEmailΤυπώνω Προηγούμενο άρθροΟ Ελληνισμός του Σύδνεϋ τίμησε τους Ήρωες του Έπους του ’40Επόμενο άρθροΟ εορτασμός της 28ης Οκτωβρίου 1940 στην Μητρόπολη Αυστρίας panandr6 Σχετικά άρθρα Στο Αγίασμα της Αγίας Παρ... Η Πατριαρχική ομιλία στην... Ειδήσεις από την Μητρόπολ... ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΘΡΑ Στο Αγίασμα της Αγίας Παρ... Η Πατριαρχική ομιλία στην... Ειδήσεις από την Μητρόπολ... Ο εορτασμός των ονομαστηρ... Η πανήγυρις του Αγιάσματο... Στην Αγία Άννα στα Αγρίδι... Πανηγυρικός Εσπερινός στο... Ο Ιωάννης Ζηζιούλας του Κ... Φόρτωση περισσοτέρων