συνδεθείτε Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας το όνομα χρήστη σας ο κωδικός πρόσβασης σας Forgot your password? Get help ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ Ανακτήστε τον κωδικό σας το email σας Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς. Ο Εσπερινός της Αγάπης στα Ψωμαθειά FacebookTwitterEmailΤυπώνω 17 Απριλίου 2023 Σε πανηγυρικό κλίμα τελέστηκε ο Εσπερινός της Κυριακής του Πάσχα στον Ιερό Ναό Αγίου Κωνσταντίνου και Ελένης, χοροστατούντος του Θεοφιλ. Επισκόπου Ξανθουπόλεως κ. Παϊσίου. Παρέστησαν πιστοί από τα Ψωμαθειά και εκπρόσωποι κομμάτων. TagsΙεράρχες του ΘρόνουΠεριφέρεια ΥψωμαθείωνΣτις Εκκλησιές της Πόλης μερίδιο FacebookTwitterEmailΤυπώνω Προηγούμενο άρθροΤο Άγιο Πάσχα στην ΣηλυβρίαΕπόμενο άρθροΑνάσταση 2023 στην Αρχιεπισκοπή Θυατείρων panandr6 Σχετικά άρθρα Στο Αγίασμα της Αγίας Παρ... Η Πατριαρχική ομιλία στην... Ειδήσεις από την Μητρόπολ... ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΘΡΑ Στο Αγίασμα της Αγίας Παρ... Η Πατριαρχική ομιλία στην... Ειδήσεις από την Μητρόπολ... Ο εορτασμός των ονομαστηρ... Η πανήγυρις του Αγιάσματο... Στην Αγία Άννα στα Αγρίδι... Πανηγυρικός Εσπερινός στο... Ο Ιωάννης Ζηζιούλας του Κ... Φόρτωση περισσοτέρων