Σημέρα, Τετάρτη 15 Μαρτίου 2023, ετελέσθη Προηγιασμένη Θεία Λειτουργία των Τιμίων Δώρων στον Ιερό Ναό Αγίας Παρασκευής της Κοινότητος Βαθυρρύακος, χοροστατούντος του Σεβ. Ποιμενάρχου Μητροπολίτου Γέροντος Δέρκων κ. Αποστόλου.
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2023/03/335135388_117431364558682_1905139233491508132_n.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2023/03/335842351_968372097851138_198958677388599204_n.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2023/03/335877020_127463866946604_5379279709410699983_n.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2023/03/335846640_600792658246034_423121865952923754_n.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2023/03/335854867_670689988194118_4378139430994362791_n-768x1024.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2023/03/335866578_718740239732912_4449909240555925870_n-768x1024.jpg)
Σημέρα, Τετάρτη 15 Μαρτίου 2023, ετελέσθη Προηγιασμένη Θεία Λειτουργία των Τιμίων Δώρων στον Ιερό Ναό Αγίας Παρασκευής της Κοινότητος Βαθυρρύακος, χοροστατούντος του Σεβ. Ποιμενάρχου Μητροπολίτου Γέροντος Δέρκων κ. Αποστόλου.