συνδεθείτε Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας το όνομα χρήστη σας ο κωδικός πρόσβασης σας Forgot your password? Get help ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ Ανακτήστε τον κωδικό σας το email σας Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς. Η εορτή της Αποδόσεως του Πάσχα στο Φανάρι FacebookTwitterEmailΤυπώνω 1 Ιουνίου 2022 Σήμερα, 1η Ιουνίου 2022, ο Μέγας Πρωτοσύγκελλος κ. Θεόδωρος λειτούργησε στον πάνσεπτο Πατριαρχικό Ναό του Αγίου Γεωργίου στο Φανάρι, επί τη Αποδόσει της εορτής της Αναστάσεως. Διακόνησε ο Διάκονος Οικουμένιος, Κωδικογράφος της Αγίας Ιεράς Συνόδου. TagsΕν ΦαναρίωΜ. Πρωτοσύγκελλος ΘεόδωροςΠατριαρχικός Ναός μερίδιο FacebookTwitterEmailΤυπώνω Προηγούμενο άρθροΧοροστασία Πατριαρχικού Επιτρόπου στον Άγιο Γεώργιο Αντιφωνητή – ΠοτηράΕπόμενο άρθροΠαρουσία του Πατριαρχείου Ιεροσολύμων στην Πόλη panandr6 Σχετικά άρθρα Στο Αγίασμα της Αγίας Παρ... Η Πατριαρχική ομιλία στην... Ειδήσεις από την Μητρόπολ... ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΘΡΑ Στο Αγίασμα της Αγίας Παρ... Η Πατριαρχική ομιλία στην... Ειδήσεις από την Μητρόπολ... Ο εορτασμός των ονομαστηρ... Η πανήγυρις του Αγιάσματο... Στην Αγία Άννα στα Αγρίδι... Πανηγυρικός Εσπερινός στο... Ο Ιωάννης Ζηζιούλας του Κ... Φόρτωση περισσοτέρων