Πανηγυρική σήμερα, Κυριακή προ της Χριστού Γεννήσεως (19-12-2021), η ατμόσφαιρα στην Κοινότητα Βλάγκας. Οι νεαροί βλαστοί της Κοινοτικής Σχολής παρουσίασαν εόρτιο πρόγραμμα, υπό την καθοδήγηση και επίβλεψη της Διευθύντριας της Σχολής Ελλογ. κ. Χριστίνας Ντίζογλου.
Ο Σεβ. Επόπτης της Περιφερείας Μητροπολίτης Σηλυβρίας κ. Μάξιμος τέλεσε τη Θεία Λειτουργία και κατά την εκδήλωση διένειμε δώρα στους μαθητές της Σχολής.
Η Κοινότης Βλάγκας εύχεται σε όλους καλά και πανευφρόσυνα Χριστούγεννα.
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2021/12/IMG-20211219-WA0034-1024x768.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2021/12/IMG-20211219-WA0019-1024x576.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2021/12/IMG-20211219-WA0021-1024x576.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2021/12/IMG-20211219-WA0031-1024x576.jpg)