Καλωσόρισμα του Παναγιωτάτου Οικουμενικού Πατριάρχου Βαρθολομαίου από τον Σεβ. Μητροπολίτη Καισαριανής, Βύρωνος και Υμηττού Δανιήλ, στο Αρχονταρίκι του Σιμωνοπετρίτικου Μετοχίου Αναλήψεως του Κυρίου στον Βύρωνα, την Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021.
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2021/11/257609487_10159580147909158_5950323104592389818_n-1024x576.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2021/11/256755087_10159580148074158_8693371551583099223_n-1024x576.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2021/11/257424965_10159580147949158_956802406268995720_n-1024x576.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2021/11/257720277_10159580147789158_5385080609369458689_n-1024x576.jpg)
![](https://fosfanariou.gr/wp-content/uploads/2021/11/20211121_191557-1024x813.jpg)
Καλωσόρισμα του Παναγιωτάτου Οικουμενικού Πατριάρχου Βαρθολομαίου από τον Σεβ. Μητροπολίτη Καισαριανής, Βύρωνος και Υμηττού Δανιήλ, στο Αρχονταρίκι του Σιμωνοπετρίτικου Μετοχίου Αναλήψεως του Κυρίου στον Βύρωνα, την Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021.