συνδεθείτε Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας το όνομα χρήστη σας ο κωδικός πρόσβασης σας Forgot your password? Get help ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ Ανακτήστε τον κωδικό σας το email σας Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς. Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΗΣ ΠΕΝΤΗΚΟΣΤΗΣ ΣΤΑ ΥΨΩΜΑΘΕΙΑ ΠΡΟΕΞΑΡΧΟΝΤΟΣ ΤΟΥ ΣΗΛΥΒΡΙΑΣ ΜΑΞΙΜΟΥ (ΦΩΤΟ) FacebookTwitterEmailΤυπώνω 4 Ιουνίου 2017 Ο Σεβ. Μητροπολίτης Σηλυβρίας κ. Μάξιμος, Επόπτης της Περιφερείας Υψωμαθείων, προέστη της Θείας Λειτουργίας της Κυριακής της Πεντηκοστής (4-6-2017) στον Ι. Ναό Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης Υψωμαθείων, απ’ όπου και τα φωτογραφικά στιγμιότυπα. TagsΜητροπολίτης Σηλυβρίας ΜάξιμοςΣτις Εκκλησιές της Πόλης μερίδιο FacebookTwitterEmailΤυπώνω Προηγούμενο άρθροΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ (29 ΜΑΪΟΥ – 2 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017)Επόμενο άρθροΕΦΘΑΣΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Ο ΠΑΤΡΙΑΡΧΗΣ panagiotisandriopoulos Σχετικά άρθρα Στο Αγίασμα της Αγίας Παρ... Η Πατριαρχική ομιλία στην... Ειδήσεις από την Μητρόπολ... ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΘΡΑ Στο Αγίασμα της Αγίας Παρ... Η Πατριαρχική ομιλία στην... Ειδήσεις από την Μητρόπολ... Ο εορτασμός των ονομαστηρ... Η πανήγυρις του Αγιάσματο... Στην Αγία Άννα στα Αγρίδι... Πανηγυρικός Εσπερινός στο... Ο Ιωάννης Ζηζιούλας του Κ... Φόρτωση περισσοτέρων